Kine Nan Lium

kine.nan.lium@nav.no
Mobil: 911 40 564


Malin Bergseth
Fungerende avdelingsleder / Regional IPS Rådgiver
malin.bergseth@nav.no
Mobil:911 94 941


Roy Erland Myrdal
Fagleder / IPS Ressurssenter
roy.erland.myrdal@nav.no
Mobil:924 33 560


Anne Mari Ellingbø
Metodeveileder IPS
anne.mari.ellingbo@nav.no
Mobil:452 71 480


Nina Skapalen
Jobbspesialist / IPS Ressurssenter
Nina.Skapalen@nav.no
Mobil: 913 21 665


Sirèn Fossli Nielsen
Jobbspesialist
siren.fossli.nielsen@nav.no
Mobil:959 22 916


Lisbeth Grua
Metodeveileder/Jobbspesialist
Lisbeth.Grua@nav.no
Mobil:996 06 070


Atle Lyhmann
Jobbspesialist
atle.lyhmann@nav.no / atle.lyhmann@jevnaker.kommune.no
Mobil: 482 39 328


Marlene Höfliger
Jobbspesialist
Marlene.Hofliger@nav.no
Mobil:980 91 435


Birgithe Struksnæs
Jobbspesialist
Birgithe.struksnes@nav.no
Mobil:932 01 470


Malika Sannes
Jobbspesialist
Malika.Sannes@nav.no
Mobil:909 88 147


Pål Laursen
Jobbspesialist
Pål.Laursen@nav.no
Mobil:407 20 823


Morten Hagen
Jobbspesialist
Morten.Hagen@nav.no
Mobil:904 01 575


Roar Sørum
Jobbspesialist
roar.sorum@nav.no
Mobil:900 99 597


Ivana Johansen
Jobbspesialist
Ivana.Johansen@nav.no
Mobil:417 64 086


Nina Skåningsrud
Erfaringskonsulent
nina.kristin.skaningsrud@nav.no
Mobil:412 08 524


May Lund
Tiltakskoordinator og IPS Ressurssenter
May.Lund@nav.no
Mobil: 922 77 073

 

Du finner oss på NAV Hadeland, i andre etasje på Smietorget i Storgata 16 på Gran.