Kine Nan Lium

kine.nan.lium@nav.no
Mobil: 911 40 564


Malin Bergseth
Regional IPS Rådgiver
malin.bergseth@nav.no
Mobil:911 94 941


Roy Erland Myrdal
Fagleder / IPS Ressurssenter
roy.erland.myrdal@nav.no
Mobil:924 33 560


May Lund
IPS Ressurssenter
May.Lund@nav.no
Mobil: 922 77 073


Anne Mari Ellingbø
Metodeveileder IPS
anne.mari.ellingbo@nav.no
Mobil:452 71 480


Lisbeth Berg
Metodeveileder UO
Lisbeth.berg2@nav.no
Mobil:450 312 60


Nina Skapalen
Jobbspesialist / IPS Ressurssenter
Nina.Skapalen@nav.no
Mobil: 913 21 665


Atle Lyhmann
Jobbspesialist
atle.lyhmann@nav.no
Mobil: 482 39 328


Marlene Höfliger
Jobbspesialist
Marlene.Hofliger@nav.no
Mobil:980 91 435


Birgithe Struksnæs
Jobbspesialist
Birgithe.struksnes@nav.no
Mobil:932 01 470


Pål Laursen
Jobbspesialist
Pål.Laursen@nav.no
Mobil:407 20 823


Morten Hagen
Jobbspesialist
Morten.Hagen@nav.no
Mobil:904 01 575


Roar Sørum
Jobbspesialist
roar.sorum@nav.no
Mobil:900 99 597


Espen Lund
Jobbspesialist IPS ung
Espen.Lund2@nav.no
Mobil:959 09 095


Marie Nygaard
Jobbspesialist
marie.nygaard@nav.no
Mobil:924 01 874


Elisabeth Oulie-Bjølverud
Jobbspesialist
Elisabeth.Oulie-Bjolverud@nav.no
Mobil:905 90 699


Hakan Öztorun
Jobbspesialist
Hakan.Oztorun@nav.no
Mobil:928 67 484


Nina Skåningsrud
Erfaringskonsulent
nina.kristin.skaningsrud@nav.no
Mobil:412 08 524

 

Du finner oss på NAV Hadeland, i andre etasje på Smietorget i Storgata 16 på Gran.